25.01.2019

Яскрава спортивна подія у Чернігові: відкриття надсучасного магазину «SPORTMASTER»

У величне свято Водохреща у Чернігові відбулась яскрава спортивна подія: компанія «СПОРТМАСТЕР-Україна» відкрила надсучасний та комфортний магазин «SPORTMASTER» - перший в Україні магазин нового формату «Ліга», який надаватиме клієнтам широкий асортимент якісних товарів для спорту та активного відпочинку при оптимальному рівні сервісу. До речі, це перше за п’ять років відкриття такого формату магазину.

 

В урочистості взяли участь: Ніна Лемеш – директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації; Андрій Дериземля – легенда українського біатлону, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської державної адміністрації; Андрій Литвинець – начальник регіонального центру «Інваспорт» Чернігівської області; Ігор Рептюх - багаторазовий чемпіон та призер кубків та чемпіонатів світу, Паралімпійських ігор-2018 року з лижних перегонів та біатлону; спортивна громадськість Чернігівщини; жителі та гості міста Чернігова.

 

Вітальні адреси з нагоди цієї події надіслали: президент Національного комітету спорту інвалідів України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, який привітав усіх з відкриттям цього чудового осередку здорового способу життя і побажав реалізації усіх блискучих планів, такої ж високої репутації і ще вищої планки успіху у формуванні здоров’я української нації. А також президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, котрий, вітаючи ТОВ «Спортмастер-Україна» з розширенням мережі магазинів наголосив, що ця мережа магазинів товарів для спорту і відпочинку   - вірний напрямок популяризації активного і здорового способу життя.

 

Магазин «SPORTMASTER» загальною площею 1800 кв.м розміщено в ТРЦ «Голлівуд» з прекрасною зоною для дозвілля дітей, де під час церемонії відкриття проводились цікаві конкурси, ігри, вправляння у малюнку на спортивну тематику.

 

Багато людей, присутніх на урочистості, щиро раділи відкриттю магазину «SPORTMASTER» на Чернігівщині та висловлювали чимало приємних слів на адресу компанії ТОВ «Спортмастер-Україна» - однієї із засновників та чинних членів Асоціації «Спортивна індустрія України», що робить фізичну культуру і спорт доступними для усіх, без винятку, людей.

 

Прес-служба АСІУ

comments powered by Disqus
Источник: http://www.asiu.org.ua/
ГлавнаяНовостиО насПартнерыСвязаться с намиКарта сайта
© 2021 Украинская Фитнес Ассоциация. Все права защищены.
Developed by Ivan Klimenko