12.07.2018

Українські паралімпійці та дефлімпійці шоковані реакцією FIFA

"Українські паралімпійці та дефлімпійці шоковані реакцією FIFA на особисті вияви позитиву до України гравцями і тренерами національної збірної команди Хорватії в позаматчевий час, фактично - під час їхнього дозвілля", - про це на своїй сторінці у Facebook повідомив  президент Національного комітету спорту інвалідів України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич.

"Жодна з регламентних позицій FIFA і правил змагань не заперечує будь-якого висловлювання симпатій гравцями, тренерами, менеджерами команд до будь-якої з країн. Таку симпатію до президента Росії публічно як офіційна особа, в тому числі через публікацію у Facebook, висловив президент FIFA. Ми всі це бачили.

Вважаємо реакцію FIFA порушенням прав гравців та тренерів команди Хорватії на свободу слова.

І останнє... На національній формі національних паралімпійських та дефлімпійських команд під час участі на Паралімпіадах та Дефлімпіадах було (і є) написано не політичне, а патріотичне гасло - "Слава Україні" - вираження нашої любові і відданості українському народові" - йдеться у повідомленні В.Сушкевича .

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

comments powered by Disqus
Источник: http://www.asiu.org.ua/
ГлавнаяНовостиО насПартнерыСвязаться с намиКарта сайта
© 2020 Украинская Фитнес Ассоциация. Все права защищены.
Developed by Ivan Klimenko