12.07.2018

Оновлений пандус - символічний подарунок до Дня народження Валерія Сушкевича

Вже близько місяця пандус Міністерства молоді та спорту, яким користуються не тільки люди з інвалідністю, але й, здебільшого, практично майже всі працівники Міністерства, оновлено. Реконстукцію у вигляді нового покриття на благочинній основі було виконано компанією «ІНТЕР КОНСТРАКШН КОМПАНІ», яка входить до Асоціації "Спортивна індустрія України". Оновлений пандус - символічний подарунок до Дня народження президента Національного комітету спорту інвалідів України, президента Асоціації "Спортивна індустрія України" Валерія Сушкевича. Власне, саме у Міністерстві молоді та спорту знаходиться одне із робочих місць Валерія Михайловича - офіс Національного комітету спорту інвалідів України.

За словами директора компанії, Ілларіонова Дмитра Володимировича, для усіх працівників компанії «ІНТЕР КОНСТРАКШН КОМПАНІ» було дуже важливим долучитися до доброї справи та оновити покриття пандусу Міністерства молоді та спорту, куди приходять чимало людей з інвалідністю, адже тут знаходяться офіси Національного комітету спорту інвалідів України та Укрцентру "Інваспорт". "Крім того, знаємо, що користуватись пандусом значно зручніше, ніж східцями, і практично всі працівники Міністерства надають перевагу пандусу. Наша компанія використала новітнє покриття, що було покладене за сучасними технологіями, і яке, сподіваємось, буде довго слугувати людям," - додає Дмитро Ілларіонов.

"Компанії-члени Асоціації "Спортивна індустрія України" - одні із тих, хто систематично підтримує людей з інвалідністю, спортсменів з інвалідністю. Підтримка соціально незахищених верств населення - це вже добра корпоративна традиція АСІУ. Це і безстрокова акція АСІУ: "АСІУ - соціально незахищеним", це і спонсорська допомога національній паралімпійській збірній команді України з боку компаній "Спортмастер-Україна" та "Остін", це потужний внесок у розвиток фізичної культури і спорту в нашій державі. І цей символічний для мене подарунок - оновлений пандус - прекрасна нагода відчути, що компанії Асоціації "Спортивна індустрія України" - єдині у своєму прагненні. Мріється, щоб такий акт корпоративної соціальної відповідальності послугував прикладом для інших бізнесів, які працюють в Україні..." - наголосив президент НКСІУ, президент АСІУ Валерій Сушкевич.

Додаткова інформація:

Компанія «ІНТЕР КОНСТРАКШН КОМПАНІ» працює на ринку України з 2012 року. За час діяльності компанія змогла зарекомендувати себе як професійний оператор будівельного ринку й сформувала імідж надійного перспективного партнера. Завдяки професійній команді, наполегливості й любові до праці, за доволі короткий термін, компанія досягла високих результатів.

ПРИНЦИПИ

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Професійна команда для вирішення поставлених завдань
  • Надання комплексу послуг
  • Гарантія на виконані роботи
  • Незмінність ціни після укладення договору
  • Фіксовані терміни здачі об'єкта

Різноманітність матеріалів і технології, які пропонує компанія, дозволяють проводити роботи на об'єктах будь-якого функціонального призначення.

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

Будівництво спорткомплексів і спортивних споруд (тенісних кортів, бігових доріжок, мульти- спортивних і футбольних полів, мініфутбольних майданчиків)

  • Облаштування дитячих майданчиків
  • Влаштування систем огорожі спортивних майданчиків
  • Влаштування систем освітлення спортивних споруд й майданчиків
Детальніше: www.interfloor.com.ua
comments powered by Disqus
Источник: http://www.asiu.org.ua/
ГлавнаяНовостиО насПартнерыСвязаться с намиКарта сайта
© 2021 Украинская Фитнес Ассоциация. Все права защищены.
Developed by Ivan Klimenko