03.11.2017

Компанія «Спортмастер-Україна» стане спонсором паралімпійців до Паралімпіади-2018 в Кореї

Багаторічне партнерство компанії «Спортмастер-Україна» з Національним комітетом спорту інвалідів України вийшло на новий якісний щабель: компанія «Спормастер-Україна» стане спонсором паралімпійців до Паралімпіади-2018 в Кореї.

Нещодавно на підведенні підсумків діяльності компанії «Спортмастер-Україна» було повідомлено про те, що головним офісом компанії, що базується у Сінгапурі, прийнято рішення про більш потужну підтримку Національного паралімпійського комітету України. Про це сказав у своїй промові генеральний директор ТОВ «Спортмастер-Україна» Ігор Чернов: компанія «Спортмастер-Україна» стане офіційним спонсором національної папралімпійської збірної команди з зимових видів спорту.

«Чому ми гордимося тим, що ми підтримуємо паралімпійців? Паралімпійці - це ті спортсмени, які найяскравіше представляють нашу Україну на міжнародних спортивних форумах, також - це команда однодумців, яка з кожним роком все більше покращує свій результат, і ми хотіли би бути поряд з ними» - наголосив Ігор Валентинович.

«Україна знає компанію «Спортмастер» як лідера соціально-відповідального бізнесу, лідера формування здорової української нації. Важливий момент – це те, що компанія працює на економіку країни в умовах кризи та непростої ситуації на Сході, підтримуючи тих, хто так цього потребує. Радію з того, що в компанії «Спортмастер» наявний дух корпоративності команди - і національної, і інтернаціональної. Моя робота в системі державного менеджменту, спортивного менеджменту, у сфері вирішення соціальних питань і робота омбудсмена показала, що корпоративність – це колосальний ресурс, який може бути реалізований успішно, і він є домінантою успішності у всіх питаннях, якими ти займаєшся. Я цю корпоративність відчуваю з боку компанії «Спортмастер Україна». Я тепер розумію, чому національний паралімпійський рух – світовий лідер. Бо ми працюємо зі «Спортмастером»! Через менш ніж півроку пройде зимова Паралімпіада в Кореї, і я сподіваюсь, що Україна покаже хороший результат, борючись за найвищі місця разом зі Спортмастером. Ми разом будемо перемагати, я в це вірю!» - наголосив Валерій Сушкевич – Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, президент Національного комітету спорту інвалідів України, президент Асоціації «Спортивна індустрія України».

Крім паралімпійців, команда «Спортмастер-Україна» підтримує та спонсорує національну збірну команду з біатлону.

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України
Прес-служба Асоціації «Спортивна індустрія України»

comments powered by Disqus
Источник: http://www.asiu.org.ua/
ГлавнаяНовостиО насПартнерыСвязаться с намиКарта сайта
© 2018 Украинская Фитнес Ассоциация. Все права защищены.
Developed by Ivan Klimenko